Bursa Görükle’den Maddi Destek Arayan Öğrenci Güniz ile Tanışma Zamanı


Selamlar canlar, benim adım Güniz. Bursa‘nın en eğlenceli ve hareketli semti olan Görükle’den sizlere sesleniyorum. 22 yaşında, maddi sıkıntıları aşmak için bu yola baş koyan bir öğrenciyim. 167 cm boyunda, 55 kg, esmer güzeli bir bayan olarak, derslerimin yanı sıra heyecanı yüksek, tutkulu anlar yaşamak için buradayım. Görükle bölgesinin neşeli, cana yakın ve Bursa Escort bayanıyım.

Kendine güvenen, ne istediğini bilen olgun beylerin aramasını bekliyorum. Görüşmelerimi gizlilik içinde, güven duyabileceğiniz bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Beraberken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız, adeta bir sevgili tadında, sıcacık ve samimi dakikalar yaşayabiliriz. Anal ve kondomsuz ilişkiler konusunda ise kendi sağlığımızı düşünerek bazı sınırlarımın olduğunu bilmenizi isterim.

Sohbet etmeyi, karşılıklı anlayış içinde güzel zaman geçirmeyi seven biri olarak, yanımda kendinizi özel ve değerli hissetmeniz için elimden gelenin en iyisini yapacağımı bilin. Maddi destek karşılığında unutulmaz anlar yaşamaya hazırım. Görükle veya Bursa genelinde, özel anlar için beni arayabilirsiniz.


Cevap Bırakın